ÖVRIGT / Diverse / Skålar 13242124
nr 1324 2124
Skålar
9 st, Emalj, Kockum. Diameter: 15-21 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:47:55
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
6